Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Żarowska Młodzieżowa Rada Miejska obroniła wicemistrzostwo

Środa, 9 kwietnia 2014, 11:19
Aktualizacja: 11:20
Autor: red.
Jaworzyna Śląska: Żarowska Młodzieżowa Rada Miejska obroniła wicemistrzostwo
Fot. Sebastian Grajaszek
Nie tylko wspólnie angażują się w sprawy młodych mieszkańców Żarowa i okolic, nie tylko organizują najróżniejsze imprezy czy spotkania, ale też godnie reprezentują na niwie sportowej swoją gminę. Mowa o żarowskiej Młodzieżowej Radzie Miejskiej, która w sobotę, 5 kwietnia obroniła wicemistrzowski tytuł w III siatkarskim turnieju o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej Młodzieżowych Rad Miejskich.

W tym roku do rywalizacji przystąpiło w sumie 8 drużyn z Dolnego Śląska. Młodzieżowa Rada z Żarowa pod czujnym okiem radnej Iwony Nieradka wystąpiła w składzie Aleksandra Ogryzek, Martyna Chrapek, Paulina Walus, Mateusz Michalak, Adrian Malik, Michał Wróbel, Kamil Solimowski i rywalizowała w grupie "B" z Radami z Długołęki, Żmigrodu oraz Jaworzyny Śląskiej, wygrywając wszystkie mecze i awansując do półfinału. Na tym etapie żarowska drużyna spotkała się z rywalami z Jeleniej Góry, którzy bronili tytułu mistrzowskiego sprzed roku. Rewanżując się za ubiegłoroczną porażkę w meczu finałowym, Żarowianie pokonali przeciwników nie tracąc seta. W finale ulegli jednak Młodzieżowej Radzie ze Świdnicy, która w tym dniu była w świetnej formie.

Nie zabrakło ani dobrej muzyki, ani gorącego dopingu kibiców, więc cały turniej można uznać za naprawdę udany. Była to również okazja do integracji Młodzieżowych Rad Miejskich z regionu Dolnego Śląska, do wymiany pomysłów i doświadczeń.

(Agnieszka Socha)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group