Czytających: 1506

Strzegom: Ciężka przeprawa strzegomian

Niedziela, 24 października 2010, 13:42
Aktualizacja: 13:44
III–ligowi siatkarze AKS–u Strzegom zapisali na swoim koncie kolejne, trzecie już zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Ikar Legnica postawił ciężkie warunki, tym bardziej cieszy zwycięstwo w wymiarze 3:1.

Pierwszy set nie zapowiadał takich emocji i tak zaciętej walki o końcowy sukces, strzegomscy zawodnicy pewnie wygrali rozpoczynającą partię 25:17. W drugiej odsłonie górą byli przyjezdni, kończąc seta wynikiem 25:18. Trzecia i czwarta partia, to już prawdziwy dreszczowiec i walka punkt za punkt, na nasze szczęście batalia zakończona zwycięsko, kolejno 26:24 oraz 25:23.

AKS Strzegom – Ikar Legnica 3:1 (25:17, 18:25, 26:24, 25:23)

Poniżej komplet wyników i aktualna tabela III-ligi siatkarzy

4. kolejka (23.10): AKS Strzegom – Ikar Legnica 3:1, Razem Wołów – Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra 3:0, Chrobry Głogów – Pogoń Góra 3:0, Dziekan Milicz – Bielawianka Bester 3:0, REN-BUT Złotoryja – Młodzik Bystrzyca Oławska 3:1.

1. REN-BUT Złotoryja – 4 – 12 – 12:2
2. Dziekan Milicz – 4 – 11 – 12:3
3. AKS Strzegom – 4 – 9 – 11:6
4. Młodzik Bystrzyca Oławska – 4 – 8 – 10:5
5. Razem Wołów – 4 – 8 – 11:7
6. Chrobry Głogów – 4 – 6 – 9:9
7. Bielawianka Bester – 4 – 3 – 4:10
8. Ikar Legnica – 4 – 2 – 4:11