Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 550
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Goczałków: "Czwórka" najlepsza

Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 19:11
Aktualizacja: Wtorek, 28 stycznia 2020, 13:12
Autor: red
Goczałków: "Czwórka" najlepsza
Fot. UM Strzegom
27 stycznia 2020 r. w hali sportowej w Goczałkowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych pod patronatem poseł na Sejm RP – Moniki Wielichowskiej. Zawody stanowiły również eliminacje miejsko – gminne w piłce siatkowej chłopców.

Turniej uroczyście rozpoczął zastępca burmistrza Strzegomia - Wiesław Witkowski. Do rywalizacji stanęli uczniowie z ośmiu szkół podstawowych z gminy Strzegom. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4, która będzie reprezentowała naszą gminę w mistrzostwach powiatu świdnickiego. Najlepszym siatkarzem został Natan Wojtasik (PSP nr 4).

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - PSP nr 4 Strzegom
II miejsce - PSP nr 3 Strzegom
III miejsce - PSP Olszany
IV miejsce - PSP Goczałków

Wręczenia pamiątkowych dyplomów i pucharów wszystkim drużynom uczestniczącym w turnieju dokonał burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta. W gronie osób dekorujących byli również: Barbara Asynger - dyrektor PSP w Goczałkowie oraz Grzegorz Luszawski - dyrektor OSiR-u.

Organizatorami zawodów byli: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki z oddziałami przedszkolnymi w Goczałkowie. Komentatorem turnieju był Krzysztof Kalinowski - dyrektor SCK w Strzegomiu.

21 stycznia br. w hali sportowej OSiR w Strzegomiu siatkarki szkół podstawowych rywalizowały w eliminacjach miejsko - gminnych, które stanowiły kwalifikację do Mistrzostw Powiatu Szkół Podstawowych w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji stanęły uczennice z czterech szkół podstawowych z gminy Strzegom.

Zespoły zagrały systemem "każdy z każdym" do dwóch zwycięskich setów. Ostatecznie najlepszą okazała się drużyna z PSP Goczałków, która wyprzedziła dziewczęta ze szkół w Strzegomiu oraz w Jaroszowie.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - PSP Goczałków
II miejsce - PSP nr 4 Strzegom
III miejsce - PSP Jaroszów
IV miejsce- PSP nr 2 Strzegom

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group