Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Goczałków: Gimnazjaliści rywalizowali w Goczałkowie

Czwartek, 28 stycznia 2016, 15:59
Aktualizacja: 16:01
Autor: red
Goczałków: Gimnazjaliści rywalizowali w Goczałkowie
Fot. UM Strzegom
W Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych rozegranym w Goczałkowie wzięły udział 4 gimnazja z terenu gminy Strzegom.

Turniej odbył się pod patronatem posła na Sejm RP - Moniki Wielichowskiej i senatora RP - Wiesława Kiliana.

Zawody w takiej formule odbyły się po raz pierwszy i wszystko wskazuje na to, że impreza ta wejdzie na stałe do kalendarza imprez gminy Strzegom. Podobnie jak turniej koszykówki, w którym od kilku lat rywalizują gimnazjaliści na jaroszowskim Orliku.

W wyniku kilkugodzinnej rywalizacji okazało się, że wśród dziewcząt najlepsze było Gimnazjum nr 2, które wyprzedziło Gimnazjum nr 1, Gimnazjum w Jaroszowie i Gimnazjum w Goczałkowie. Wśród chłopców wygrało Gimnazjum nr 1, drugą lokatę zajęło Gimnazjum nr 2, trzecie miejsce wywalczyło Gimnazjum z Jaroszowa, a czwarte - Gimnazjum z Goczałkowa. Najbardziej wartościową siatkarką została Sara Bus (Gimnazjum nr 1), a siatkarzem Maciej Wielgus (Gimnazjum nr 2).

Organizatorzy zawodów: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu oraz Zespół Szkół w Goczałkowie dziękują Strzegomskiemu Centrum Kultury za pomoc przy organizacji turnieju. Szczególne podziękowania należą się zastępcy dyrektora SCK - Krzysztofowi Kalinowskiemu za pracę na stanowisku komentatora. Organizatorzy dziękują również nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie drużyn.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group