Strzegom: III liga siatkówki mężczyzn: Niespodziewana porażka AKS–u Strzegom

Środa, 26 października 2011, 14:36
Aktualizacja: 18:32
Autor: pwyszowski
W rozgrywkach III ligi siatkówki dość zaskakującej porażki doznali siatkarze AKS–u Strzegom, którzy ulegli na własnym parkiecie niżej notowanej ekipie Chrobrego Głogów.

Ewentualna wygrana w tym meczu pozwalała AKS-owi realnie myśleć o awansie na 5. miejsce w tabeli III ligi. Niestety, nasi siatkarze zawiedli swoich fanów i przegrali z Chrobrym Głogów 2-3 w setach.

Mecz miał bardzo wyrównany charakter. Pierwsza partia należała wprawdzie zdecydowanie do naszych, którzy wygrali ją do 17, ale w drugim secie oglądaliśmy arcyciekawą końcówkę, w której więcej zimnej krwi zachowali przyjezdni i zwyciężyli do 25. Trzeci set to znów lepsza gra AKS-u i wygrana do 22. Czwarta partia znów była bardzo emocjonująca i znów minimalnie lepsza okazała się ekipa z Głogowa, która wygrała do 23. W decydującym piątym secie Chrobry postawił kropkę nad „i” i wygrał 15-11.

AKS Strzegom – Chrobry Głogów 2-3 (25-17, 25-27, 25-22, 23-25, 11-15)