Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krzyżowa: Podsumują dwadzieścia lat samorządów

Sobota, 30 października 2010, 8:18
Aktualizacja: 8:19
Autor: KO
Krzyżowa: Podsumują dwadzieścia lat samorządów
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jedenaste Forum Polityczno–Gospodarcze w Krzyżowej dobiega końca. Dziś ostatni dzień obrad – poświęcony jest rozwojowi regionalnemu.

Forum w Krzyżowej trwa od czwartku, 28 października. Pierwszy dzień poświęcony był roli techniki i technologii dla cywilizacyjnego i kulturowego rozwoju regionów europejskich. Drugiego dnia poszukiwano optymistycznych scenariuszy rozwoju gospodarczego pobudzanego innowacjami techniki i technologii. Prowadzone były dyskusje na temat przyszłości energetyki. Ale też wczoraj wręczono statuetki Dolnośląskiej Nagrody Gospodarczej i po raz drugi wręczono Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą (relacja z tego wydarzenia: tutaj).

Dziś w Krzyżowej prowadzona będzie dyskusja na temat kondycji samorządności w Polsce. Ale dzień zacznie się od dyskusji pod hasłem „Europa Quo Vadis”. Dwadzieścia lat samorządności w Polsce podsumują: prof. Wiesław Bokajło (Uniwersytet Wrocławski), Bogdan Cybulski (prezes Regionalnej Izby Obrachunkowej), Grzegorz Roman (członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego), Witold Krochmal (prezes Unii Małych Miasteczek, Komitet Regionów Unii Europejskiej) i Michał Kuszyk (wiceprezes Związku Pracodawców Polska Miedź). O godz. 13.30 rozpocznie się Sesja Podsumowująca Forum.

W naszej galerii zdjęcia z drugiego dnia obrad.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group