Czytających: 2005

Świdnica, Strzegom: REN–BUT pokazał klasę

Sobota, 20 listopada 2010, 22:49
Aktualizacja: 22:51
Nasze III–ligowe siatkarskie zespoły obecny weekend wspominać będą w mieszanych nastrojach. Zawodnicy AKS–u Strzegom ulegli na własnym parkiecie liderowi ze Złotoryi 1:3, a podopieczne Magdaleny Antoniak tradycyjnie wygrały 3:0, tym razem z ekipą z Głuszycy.

REN-BUT Złotoryja dość pewnie wygrał dwie pierwsze partie odpowiednio do 20 i 18. Kiedy strzegomianie zwycięsko zakończyli trzecią odsłonę 25:23 wydawało się, że jest szansa na miłą niespodziankę. Nadzieje dość szybko rozwiane zostały jednak przez gości, którzy wygrali kolejnego seta 25:18 i całe spotkanie 3:1.

Kolejny mecz bez historii – tak w skrócie można opisać potyczkę MKS-u Świdnica z UKS-em Głuszyca. Świdniczanki wygrały pewnie w trzech setach do: 13, 14 i 14.

AKS Strzegom – REN-BUT Złotoryja 1:3 (20:25, 18:25, 25:23, 18:25)

MKS Świdnica – UKS Głuszyca 3:0 (25:13, 25:14, 25:14)