Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 498
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Robią biznes na obcasach

Piątek, 27 sierpnia 2010, 7:45
Aktualizacja: 7:46
Autor: KO
Świdnica: Robią biznes na obcasach
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Zaczęło się od opowieści Katarzyny Sommer z Wałbrzycha, o tym, jak rewelacyjną grą jest Cashflow wymyślony przez Roberta Kiyosakiego, a zakończyło się na burzy mózgów. Przedsiębiorcze kobiety wczoraj spotkały się w Świdnicy.

Biznes na Obcasach to inicjatywa dwóch młodych pań. Krysia Koziarska i Marysia Tarczyńska założyły firmę, której celem jest pomaganie w biznesie innym kobietom. Spotykają się regularnie z przedsiębiorczymi paniami w różnych miastach Polski. Po raz pierwszy wczoraj spotkały się ze świdniczankami (choć było też kilka pań spoza miasta, a nawet kilku panów) w kawiarni Eliza.

- Wszystko zaczęło się we Wrocławiu, robimy to od półtora roku – powiedziała Krysia Koziarska.

Spotkanie trwać miało dwie godziny. Ale panie, jak to panie, choć wcześniej się nie znały, szybko nawiązały wspólny język i z dwóch godzin zrobiły się trzy. Pierwsze sześćdziesiąt minut według scenariusza to czas na przedstawienie się i zapoznanie. Na spotkaniu były panie zajmujące się promocją zdrowia, organizacją imprez, restauratorka, florystka, a nawet nauczycielka matematyki, która chce wystartować z własnym biznesem.

Druga godzina z kolei to MasterMind, czyli burza mózgów, dzięki której panie miały rozwiązać swoje problemy zawodowe.

W Świdnicy spotkania takie mają odbywać się cyklicznie. Ich ideą przewodnią jest nawiązywanie kontaktów i dzielenie się doświadczeniem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group