Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 869
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: To już pięć lat – żarowski Electrolux świętuje

Wtorek, 21 czerwca 2011, 14:43
Aktualizacja: 14:59
Autor: UM Żarów
Żarów: To już pięć lat – żarowski Electrolux świętuje
Fot. UM Żarów
Pięć lat temu Electrolux – wiodący na świecie producent zmechanizowanych urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych, silnie związał się z polską gospodarką, otwierając trzy nowoczesne fabryki w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej: fabrykę zmywarek w Żarowie, fabrykę pralek w Oławie oraz fabrykę kuchenek i piekarników w Świdnicy. Od tego czasu Polska stała się jednym z najważniejszych rynków na mapie inwestycyjnej Grupy Electrolux.

Z okazji obchodów pięciolecia działalności produkcyjnej Electrolux na Dolnym Śląsku wczoraj na terenie fabryki Electrolux w Żarowie odbyły się uroczystości jubileuszowe.

Motywem wiodącym poniedziałkowego jubileuszu było przedstawienie historii i teraźniejszości firmy oraz zaprezentowanie planowanych na najbliższą przyszłość zmian. Zaproszeni goście, a wśród nich: Ernesto Ferrario – Senior Vice President Operations Europe w Electrolux, włodarze poszczególnych miast, dyrektorzy fabryki Electrolux na Dolnym Śląsku oraz licznie zgromadzeni pracownicy gromko oklaskiwali prezentacje filmowe na temat działalności fabryki Electrolux. Dla gości przygotowano także inne niespodzianki, a wśród nich były liczne wystąpienia gości, m.in. pana Ernesto Ferrario, który wielokrotnie podkreślał, że firma Electrolux jest odpowiedzialnym członkiem społeczności, w której funkcjonuje, zawsze otwartym na nowych, zaangażowanych ludzi.

Były również ciepłe słowa oraz podziękowania dyrektorów Electroluxu skierowane do pracowników fabryki – tych wszystkich, którzy brali i nieustannie biorą aktywny udział w tworzeniu, sprawnym działaniu i rozwoju firmy.

Poniedziałkowy jubileusz był też doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, doświadczeń oraz przedstawienia aktualnej sytuacji firmy i jej zamierzeń. Wszystkie te elementy pojawiły się podczas jubileuszowej gali, a całą imprezę poprowadził znany prezenter telewizyjny Tomasz Kammel, który na zakończenie jubileuszu zaprosił włodarzy miast: Burmistrza Miasta Żarów Leszka Michalaka, Zastępcę Prezydenta Świdnicy Waldemara Skórskiego, Zastępcę Burmistrza Oławy Witolda Niemirowskiego oraz Burmistrza Siewierza Zdzisława Banasia do wspólnej debaty na temat działalności i znaczenia firmy Electrolux w ich miastach. Reprezentanci debaty zgodnie potwierdzili, że uruchomienie fabryk Electroluxu w ich miastach pozytywnie wpłynęło na ożywienie gospodarcze tych miejscowości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group