Czytających: 944

III-liga siatkówki: Wicelider ze Strzegomia gubi punkty

Niedziela, 7 listopada 2010, 20:16
Aktualizacja: 20:18
Po niespodziewanej porażce występującego w III–lidze siatkarzy AKS–u z Bielawianką Bester w stosunku 1:3 strzegomianie spadli na trzecie miejsce w tabeli na rzecz Dziakana Milicz, który wygrał w meczu na szczycie z REN–BUT–em Złotoryja 3:2.

Po serii dobrych występów w Strzegomiu nikt nie spodziewał się kłopotów w meczu z przeciętną Bielawianką Bester. Pierwszy set wygrany przez AKS 25:20 zapowiadał kolejne punkty dopisane do swojego dorobku. Od tego momentu kolejne partie zapisywali na swoim koncie już tylko goście. W drugiej potyczce Bielawinka wygrała 25:22, a dwa kolejne sety były prawdziwymi siatkarskimi horrorami, niestety dla nas zakończonymi klęską. Przyjezdni wygrali 28:26 oraz 30:28.

Kolejne zwycięstwo 3:0 zapisały na swoim koncie siatkarki MKS-u Świdnica, które tym razem bez straty seta wygrały z Tygrysami Strzelin.