Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 962
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zacięta rywalizacja w świdnickim turnieju plażówki

Poniedziałek, 27 czerwca 2011, 14:01
Aktualizacja: 14:04
Autor: MDvR
Świdnica: Zacięta rywalizacja w świdnickim turnieju plażówki
Fot. ŚOSiR
Pogoda nie zniechęciła amatorów siatkówki plażowej, którzy licznie przybyli w niedzielę na świdnicki OSiR. Na ulice Śląską zjechały zawodniczki i zawodnicy nie tylko ze Świdnicy, ale także z Wałbrzycha, Dobromierza czy Sobótki. Publiczność, która zgromadziła się na trybunach mogła zobaczyć wiele zaciętych pojedynków. W turnieju wystartowały 4 zespoły dziewcząt i aż 14 drużyn męskich.

Wśród dziewcząt mogliśmy oglądać dobrze znane świdnickim kibicom siatkówki zawodniczki MKS-u Świdnica, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Z tej zaciętej rywalizacji zwycięsko wyszła dwójka Ola Małodobra i Ania Malina. Na kolejnych miejscach uplasowały się Kornelia Krakowiak oraz Asia Szczurek, a także Kamila Regnowska i Angelika Nijak.

Turniej mężczyzn trwał o wiele dłużej z racji kilkunastu zespołów biorących udział w rywalizacji. Także wśród mężczyzn dobrze spisali się świdniczanie, którzy dotarli aż do finału całej rywalizacji. Jednak w walce o pierwsze miejsce duet Michał Pękalski i Piotr Orzechowski, musiał uznać wyższość zawodników z Wałbrzycha Kamila Ratajczyka i Bartosza Jerzyka. Ostatnie miejsce na podium zajęli Michał Tomiałowicz i Piotr Borkowski, także ze Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group