Czytających: 1646

III-liga siatkarzy: Zacięty bój dla AKS–u, Ogień ugaszony po tie–break’u

Niedziela, 11 grudnia 2011, 12:23
Aktualizacja: 12:26
Do wyłonienia zwycięzcy w konfrontacji ULKS–u Ogień Żmigród z AKS–em Strzegom potrzebne było pięć setów. Ostatecznie po tie–break’u wygrali strzegomianie.

Jak się okazało outsider III-ligi siatkarzy ze Żmigrodu nie zamierzał ułatwiać naszym zawodnikom życia, walcząc od samego początku o zwycięstwo. W pierwszym secie górą byli gospodarze wygrywając 25:23. W kolejnej odsłonie siatkarze AKS-u zwarli szyki i doprowadzili do wyrównania po wygranej 25:19. Trzecia partia znów należała do gospodarzy, zwyciężając 25:21 bardzo przybliżyli się do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie, jednak jak się okazało później muszą na nie jeszcze poczekać. Kolejne dwa sety były bowiem dla AKS-u, odpowiednio 25:14 i w tie-break’u 15:12.

ULKS Ogień Żmigród – AKS Strzegom 2:3 (25:23, 19:25, 25:21, 14:25, 12:15)